KitapAğacı.org

Karanlığa bir ışık da siz yakın.

YGS...

Satı Demir

Sidika-sati-66@hotmail.com

Elinde YGS’ye yönelik soru bankası veya konu anlatımlı kitaplar olan varsa (özellikle kullanılmamış veya çok az kullanılmış kitapları bulunan arkadaşlar) bana gönderebilir mi?

Kitaplık İhtiyacı...

Emrah Açıkgöz

emrahacikgoz66@gmail.com

Okulumuzda; kolilerde, birkaçı da kırık kitaplıklarda tuttuğumuz kitaplarımız var. Bu kitapların daha etkili kullanılması için, 8 sınıfımıza dekoratif kitaplıklar yaptırmayı ve altlarına da okuma köşeleri yapmayı düşünüyoruz. Önceliğimiz kitaplık temin edip montajlarını yapmak. Okulumuz 8 köyden taşıma öğrencilerin toplandığı bir köy okulu olması nedeniyle, öğrenciler zamanının çoğunun okulda geçiriyorlar. Bu zamanlarında okuma yapsınlar istiyoruz. Sizden ricamız, bize böyle kitaplıklar temin etmeniz. Eğer böyle bir yardımda bulunursanız, hayatını tahta sedirlerde, somyalarda oturarak, çizik çizik tahta sıralarda eğitim gören köy çocuklarımızı modern bir kitaplıkla tanıştırmamıza vesile olursunuz. Birkaç model örneği: http://www.hepsiburada.com/sanal-mobilya-pandora-kitaplik-raf-p-HBV000001YGEL
http://urun.n11.com/kitaplik/rain-modern-kitaplik-raf-beyaz-P152177884


Adres: Azapbaşlı Şehit Hasan Basri Kayaaltı İlköğretim Okulu, Azapbaşlı Köyü, Sarıkaya/Yozgat.

15 Temmuz Şehitler Kütüphanesi Kitap Bekliyor.

Fatih Şahin

fatihsahin198066@hotmail.com

Yozgat İlinin Sarıkaya İlçesinde bulunan Şehit Hasan Hüseyin Aksoy Anadolu Lisesi olarak, 15 Temmuz sonrası okulumuza; yaklaşık 6000 kitap kapasiteli, aynı anda elli öğrencinin istifade edebileceği, hem öğrencilerimizin hem de diğer kitapseverlerin buluşma noktası olabilecek bir kütüphane kurmaya çalışıyoruz. Kütüphanemizin; raf sistemleri, çalışma masaları ve gibi eksiklerini tamamladık. Ama hala kitap eksiğimiz var. 15 Temmuz sonrası, okumanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladık. Bu sebeple, elinizde okunmayı ve çocuklarımızın ruhlarına dokunmayı bekleyen kitaplarınızı okulumuza bağışlamanızı istiyoruz. İsterseniz, okulumuzun Facebook adresinden kütüphanemizin fotoğraflarını görebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.
Adres: Şehit Hasan Hüseyin Aksoy Anadolu Lisesi, İstiklal Mahallesi, 360 Sokak, No:11, Sarıkaya/Yozgat.