KitapAğacı.org

Karanlığa bir ışık da siz yakın.

İbn-i Haldun'un Mukaddime'sine İhtiyacım Var.

Özgül Uysal

ozguluysl@gmail.com

Edebî Kitaplar...

Volkan Ördekçi

volkanordekci@hotmail.com

Merhaba. Kitap toplama kampanyamız için Türk ve yabancı edebî eserlere ihtiyacımız var. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılarımla...

Sosyoloji Öğrencisi...

Özgül Uysal

ozguluysl@gmail.com

Merhaba kitapseverler! Sosyoloji öğrencisiyim. Kitaplar oldukça pahalı... Elinizde bulunan; sosyoloji, psikoloji ve felsefe kitaplarınızı, kıymetini bilecek birilerine vermek isterseniz mail adresimden ulaşabilirsiniz. 😊

Köy Okulu Kütüphanemize Kitap Yardımlarınızı Bekliyoruz.

Gamze Gebelek

gamzegebelek@gmail.com

Mersin'in Mezitli İlçesi Kuzucubelen Ortaokulunda Türkçe öğretmeniyim. Kütüphanemiz için, 10-14 yaş aralığında, ortaokul seviyesine uygun; roman, hikaye, şiir kitabı, dergi vb. ihtiyacımız vardır. Yardımlarınızı bekliyoruz! Şimdiden çok teşekkür ederiz. :)

Okul Kütüphanemiz için Kitap Bağışı...

Esra Batmaz

esraaliskan@gmail.com

Merhabalar. Mersin’in Erdemli İlçesinin bir kasaba ortaokulunda öğretmen olarak görev yapmaktayım. Okul kütüphanesi kurmaya çalışıyoruz. Okulumuzun ve öğrencilerimizin maddî imkânları yetersiz. Kitap bağışlamak isteyenlerin iletişime geçmesini rica ederim. Şimdiden teşekkürler.

Taşımalı Öğrencilerimiz için Kitap Yardımı...

Adnan Ay

adnanay33@gmail.com

Okulumuz, taşımalı sistemle eğitim veren bir ortaokul. Öğrencilerimizin seviyesine uygun her tür roman, dergi, vb. kitap ihtiyacımız var. Yardımlarınızı bekliyoruz. Teşekkür ederiz.

Anıtlı Alanoba İlk/Ortaokulu...

Bülent Şevik

arda.anamur@gmail.com

İlkokul ve Ortaokul düzeyinde her tür kitaba ihtiyacımız var.

Kitap Ağacı = Hayat Ağacı

Nurdan Kurtgöz

kurtgoz_nurdan@hotmail.com

Yeni atandığım okuluma kitap bağışı istiyorum. Bir edebiyat öğretmeni olarak okulumda bir kütüphanenin bulunmayışı beni çok üzüyor. Bir kitap bir hayattır. Gelin siz de destek olun; hayat kurtaralım.

Kardeş Okulumuz için Kitap...

Elif Culhe

elif.clh27@hotmail.com

Kardeş okulumuzda kuracağımız kütüphane için ilkokul ve ortaokul seviyesinde hikaye kitaplarına ihtiyacımız var. Unutmayalım ki; bir kitap, bir gelecek... Yardımlarınızı bekliyoruz.

Okulumuza, Bir Tane de Olsa Roman İstiyorum.

Ezgi Coşkun

coskunezgi12@gmail.com

Mersin’de, yeni bir okuluz. Kütüphane kurmak istiyoruz. Dünya Klasikleri ya da 100 Temel Eser ihtiyacımız var. Ayrıca, lise düzeyinde okunabilecek romanlar istiyoruz Sizden gelecek bir tane bile kitap, bizim için umuttur.