KitapAğacı.org

Karanlığa bir ışık da siz yakın.

Elimde Olsaydı Her Karış Toprağa, Buğday Eker Gibi Kitap Ekerdim.

Onur Çiçek

fenerli_onur_08@hotmail.com

Merhabalar. Ben, Ardahan'ın Hanak İlçesinin Koyunpınar Köyünde sınıf öğretmeni olarak görev yapıyorum. Okulumuzda, sınıfların dışında bir kütüphane kurmak istiyoruz. Bu yüzden çocukların yaş seviyesine uygun kitaplara ihtiyacımız var. İlgilendiğiniz için şimdiden teşekkür ederim. Horatius'un şu sözü her şeyi özetliyor: Elimde olsaydı her karış toprağa, buğday eker gibi kitap ekerdim.

Kütüphane Kuruyoruz.

Kadir Bayraktar

kb_gs1905@hotmail.com

Ortaokul düzeyine uygun; hikaye, roman, deneme, şiir vb. kitap; ayrıca perde ve mobilya ihtiyacımız mevcuttur. Yardımlarınızı bekliyoruz.

Kitap Yardımı...

Coşkun Köse

coskun.kose1990@hotmail.com

Merhabalar. Ardahan'da sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Ciddi sayıda, hikaye tarzında okuma kitabına ihtiyaç duymaktayız. Yardım ederseniz seviniriz.

Çiçeklidağ Köyü Ortaokuluna Kitap Yardımı İstiyoruz.

Coşkun Avcu

Coskun.avcu@hotmail.com

Merhaba. Ben, Çiçeklidağ Köyü Ortaokulu bilişim teknolojileri öğretmeniyim. Okul kütüphanemizde çok az sayıda ve eski kitaplar var. Kütüphanemize, biraz kitap yardımında bulunabilirseniz çok mutlu oluruz. Ayrıca kütüphanemizde, çoçuklarımızın araştırma yapmaları için bilgisayar yok. İmkânınız varsa, 1-2 adet bilgisayar yardımında bulunabilirseniz çocuklarımız için çok güzel olur. Şimdiden çok teşekkür ederiz.