KitapAğacı.org

Karanlığa bir ışık da siz yakın.

Her Çocuğun Bir Kitabı Olsun!

Murat Işık

muratisikcog@gmail.com

Bitlis'in Güroymak İlçesi Günkırı Beldesi Ortaokulunda sosyal bilgiler öğretmeniyim. Sınıfımda 26 öğrencim var. Elinizde bulunan Dünya Klasikleri ya da 100 Temel Esere ait roman ve hikayelerden bağışlamak isteyen olursa çok bahtiyar kalırım. Bütün hayırsever dostlara sonsuz teşekkürler.

YGS-LYS ve Okuma Kitaplarınız Değerlensin!

Yalçın

yalcin.turkan@msn.com

Ben, Bitlis'in Tatvan İlçesinde görev yapan bir rehber öğretmenim. Okumak için kitapları olmayan öğrencilerime, YGS-LYS ve okuma kitaplarınızı bağışlarsanız çok sevinirim. Öğrencilerimizin çoğu köyden geldiği için kitap sağlamakta zorluk çekiyoruz. Eğer kitaplarınızı bağışlarsanız, hem beni hem öğrencilerimizi çok mutlu etmiş olursunuz. Sormak istediğiniz sorular olursa yanıtlayabilirim. Sağlıcakla kalın.

Güroymak'ta Acil Kitap İhtiyacı...

Meltem Işık

Meltem.ktl@hotmail.com

Bitlis'in Güroymak İlçesine bağlı bir beldede sınıf öğretmeni olarak görev yapıyorum. Okulumuz maddî olarak da, donanım bakımından da maalesef ki çok yetersiz. İlkokul düzeyinde kitaplara ihtiyacımız var.

Bahçedere Köyü İlkokulu...

Azime Gül

gulazime05@gmail.com

İlkokul 2’nci sınıf için hikaye kitaplarına ihtiyacım var.

İlkokul/Ortaokul Seviyesinde Türkçe ve İngilizce Kitaplar...

Gökçe Tuna

gokce.pau@hotmail.com

Okul kütüphanemizi zenginleştirmek için ilkokul/ortaokul seviyesinde Türkçe ve İngilizce kitaplara ihtiyacımız var. Elinde okunup bir kenarda bekleyen, ya da alıp göndermek isteyen kitabı olanların ve kütüphanemizin zenginleşmesini isteyenlerin bana ulaşmalarını bekliyorum.

Köy Okuluna Yardım...

Özge Altıntaş

ozgealtintas1993@hotmail.com

Merhaba. Ben, Bitlis'in Adilcevaz İlçesinde bir köy öğretmeniyim. Sınıf öğretmeni olduğum sınıf için bir kitaplık kurmak istiyorum. Okulumuzun imkanları kısıtlı olduğu için, sizden yardım amaçlı 6’ncı sınıf seviyesinde hikaye kitabı ve roman talep ediyorum. Çocuklarımız için elinizden gelen yardımı yaparsanız beni ve çocuklarımızı çok mutlu etmiş olursunuz. Şimdiden teşekkür ederim.

TEOG için Kaynak Kitaplar...

Elif Yıldız

i.eyildiz@hotmail.com.tr

21 öğrencimiz için, TEOG sınavına hazırlık konu anlatımlı kitaplarına ve soru bankalarına ihtiyacımız bulunuyor. Bu öğrencilerimizin acil ihtiyacıdır. Teşekkür ederim.