KitapAğacı.org
Suistimallere karşı uyanık olalım! Devamını okumak için lütfen tıklayın.


Bağışlarınızı, kitap yardımı olduğunu belirtmek kaydıyla, PTT Kargo ile indirimli olarak gönderebileceğinizi biliyor musunuz? Bunun için her PTT şubesi değil ancak merkez PTT kargo şubelerine, paketin ağzı açık şekilde (içini göstererek) başvurmanız gerekmektedir.

İLAN VERMEDEN ÖNCE:
- Kitaba gereksiniminiz varsa, öncelikle Kitap Bul sayfasını ziyaret ederek daha önce ilan vermiş bağışçılar ile temas kurmanız, kitap bağışı alma şansınızı artıracaktır.
- Kitap bağışlamak istiyorsanız, öncelikle Kitap Bağışla sayfasını ziyaret ederek, mevcut ihtiyaç sahipleri ile temas kurmanızı öneriyoruz.

Verilen ilanlar, yayın kurulu denetimini takiben, uygun bulunduğu takdirde sitemizde yayımlanacaktır. KitapAğacı.org, amacına uygun hizmet verme ilkesi doğrultusunda, verilen ilanları yayımlamama, kısmen yayımlama veya düzeltme yaparak yayımlama hakkını saklı tutar.
- Dil, ırk, cinsiyet, siyasî düşünce, felsefî inanç, din ve mezhep ayrımı yapan, bu öğeleri özellikle ön plana çıkaran veya rencide eden,
- Ticari amaçla veya belirli bir kitabın reklamını yapmak maksadıyla gönderildiği izlenimi veren ilanlar yayımlanmaz.

İlanınızın sitemizde yayımlanabilmesi için geçerli bir e-posta adresi içermesi zorunludur.

Kitap bağışlarınızı lütfen karşı taraf ödemeli olarak kargolamayınız. Bu davranış herşeyden önce bağış yapmanın ruhuna aykırıdır. Ayrıca, karşı tarafın gönderiyi kabul etmemesi durumunda çift ücret ödeme riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

İlan vermek için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.