KitapAğacı.org

Karanlığa bir ışık da siz yakın.

YGS-LYS Kitap İhtiyacı...

Kerimcan Demir

kerimcan.99.KD@gmail.com

YGS-LYS konusunda kitaba ihtiyacım var. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

Turgutlu Devlet Hastanesi Çocuk Bölümü Kitaplığı...

Melike Tanrıkulu

melike.tanrikulu84@gmail.com

Merhaba. Geçen yıl sitenize ilan vermiştik ve Türkiye'nin dört bir yanından kitaplar geldi. Şu anda, Turgutlu Devlet Hastanesi Çocuk Bölümüne bir kitaplık kurduk. Ancak, kitaplığımızın yarısı boş kaldı. İlköğretim çağındaki çocuklar için biraz daha kitaba, daha küçük çocuklar içinse; boyama kitapları, resimli-sevimli kitaplar ve boya kalemlerine ihiyacımız var. Ayrıca, refakatçiler (yetişkinler) için de kitap gerekiyor... Yardımlarınızı rica eder; saygılar sunarım.

Klasikler, Yeraltı Edebiyatı, Roman, Gelişim Kitapları...

Kübra Öztürk

kuboss_ozturk@hotmail.com

Okul Kütüphanemize Kitap İstiyoruz!

Didem Elşen

didemelsen@gmail.com

Okul kütüphanemiz için, lise öğrencilerine yönelik, MEB kriterlerine uygun (temel eserler listesinde olabilir); roman, hikaye ve çeşitli kitap yardımlarınızı bekliyoruz.

Okuma İhtiyacı...

Selçuk Türkmen

selcuk_turkmen@hotmail.com

Merhabalar. Manisa-Alaşehir Fatih Ortaokulunda görev yapmaktayım. Okulumuz öğrencileri kitap okumaya çok hevesliler. Fakat kütüphanemizdeki kitap sayısı az. Okuma alışkanlığını geliştirebilmek için yeni kitaplara (özellikle roman) ihtiyacımız vardır. Yardımlarınızı bekliyoruz.

"Kitap Sokağı" Projemize Destek Bekliyoruz.

Hafize Demirkaya

hafizetemirkaya06@gmail.com

Merhaba. Manisa-Sarıgöl-Tırazlar Hüseyin Gümüşlü Ortaokulunda öğretmenim. Okulumda, “Kitap Sokağı” projesi hazırlıyoruz. Öğrencilerimizi daha fazla kitapla tanıştırabilmek için kitap bağışına ihtiyacımız var: Özellikle 10-14 yaş arası; hikaye, roman, bilim kitapları...