KitapAğacı.org

Karanlığa bir ışık da siz yakın.

Kütüphanemizi Yeniliyoruz.

Fatma Yavuz Göçer

fatmayavuzgocer@gmail.com

Merhaba. Kalecik İlçesi Çandır Köyünde, çoğunluğu civar köylerden gelen taşımalı öğrencilerin okuduğu bir köy okuluyuz. İkili öğretim yapılan okulumuza uzun zaman önce bir vakfın yardımı ile bir kütüphane oluşturulmuş. Fakat kitaplarının çoğunun okuldaki öğrencilerin anlayacağı düzeyde olamaması, uygun düzeydeki kitapların aşırı yıpranması nedeni ile kütüphane şu an aktif olarak kullanılamamakta. İlk/ortaokula seviyesinde kitaplarınız varsa aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşılabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.
Adres: Çandır İlk ve Ortaokulu Kalecik/Ankara.

Bitlis/Mutki Dereyolu İlkokulu...

Ümit Akkoç

umit_akkoc89@hotmail.com

Merhaba. Bitlis-Mutki'deki okulumuzda; ilkokul ve ortaokul ders kitapları, test kitapları, hikaye ve roman türü kitaplara ihtiyacımız var. Ayrıca, kırtasiye malzemeleri konusunda da yardımcı olabilirseniz miniklerimiz çok sevinecek.

Dikmen Huzurevine Kitap Yardımı...

Demet Giriş

demet_giris92@hotmail.com

Merhabalar. Huzurevimiz için kitaba ihtiyacımız var. Yeni bir huzureviyiz. Bu nedenle; kitap, gıda yardımı, kurumumuz için çiçek, biblo vs. gönderirseniz çok mutlu oluruz. Yaşlılarımızın sosyal açıdan aktif olmalarını sağlayacak, onları mutlu edecek her şeyi gönderebilirsiniz. Çok teşekkür ederiz.

Okumuyorsanız, Okutun...

Ebru Seyrek

carlislee.034@hotmail.com

Ankara’nın Nallıhan İlçesine bağlı Çayırhan Anadolu Lisesinde Edebiyat öğretmeniyim. Okulumuzda okumayı çok seven öğrencilerimiz olmasına rağmen, çok az sayıda kaynak ve kitabımız var. :( Bağış yapmak isterseniz çok memnun oluruz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Kitap Desteği...

Miraç Vatansever

mrcvatansever@gmail.com

Merhaba. Ben Gazi Üniversitesi'nde okuyorum. Bir topluluğumuz var. Her yıl ihtiyacı olan bir köy okuluna kütüphane kuruyoruz. Fakat, yeterli kitap bulmakta oldukça zorlanıyoruz. Bu yılki okulumuz, Çubuk İlçesinde bulunan Aşağı Çavundur İlköğretim Okulu. 7-15 yaş arasına uygun kitaplarınız varsa, yardımcı olmanızı isteriz.

Karacaören Ortaokulu Kütüphanesine Kitap Bağışı...

Ali Yol

yol.ali@hotmail.com

Karacaören Ortaokulu olarak büyük bir aileyiz. İlk ve ortaokul öğrenci sayımız yaklaşık 1000. İkili öğretim yapılan okulumuzun kütüphanesi maalesef istenilen verimlilikte değil. İlk/ortaokula uygun kitaplarınız varsa aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşılabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.

Adres: Karacaören Ortaokulu, Karacaören Mah., Altındağ/Ankara.

YGS Tarih ve Coğrafya Kitabı...

Şule Kara

sule.krcmn.00@hotmail.com

YGS için Tarih ve Coğrafya kitaplarına ihtiyacım var. Soru bankası olursa sevinirim.