KitapAğacı.org

Karanlığa bir ışık da siz yakın.

Güncel Kitap Yardımı Talebi...

Abdullah Telli

abdullahtelli0560@hotmail.com

Tokat-Erbaa Merkez Anadolu Lisesine, ilçemiz hayırseverleri ve veliler tarafından yeni bir kütüphane yaptırıldı. Okulumuzun maddî durumu zayıf olduğu için, kütüphanemizde bulunan kitap sayısı yetersiz. Öğrencilerimizin daha iyi eğitim görmeleri için, gönüllülerin yapacağı yardımlara ihtiyacımız var.

Köy Okulları için Kitap...

Leyla Çelik

Leylacelik.95@hotmail.com

Merhaba. Gaziosmanpaşa Üniversitesi öğrencileri olarak, köy okullarına kütüphane kurma projemiz var. Bize, ufak da olsa bir yardımınız olabilir mi? Bir kitap dahi bizim için çok değerli... Bir çocugumuzun hayatına ışık yakabiliriz; onun yolunu aydınlatabiliriz.

Erbaa Merkez Anadolu Lisesinde Acil Kitap İhtiyacı...

Abdullah Telli

abdullahtelli0560@hotmail.com

Tokat-Erbaa Merkez Anadolu Lisesine İlçemiz hayırseverleri ve veliler tarafından yeni bir kütüphane yaptırıldı ancak okulumuzun maddi durumu iyi olmadığı için kütüphanemizde bulunan kitap sayısı yetersiz. Öğrencilerimizin daha iyi eğitim görmeleri için yapacağınız yardımlara ihtiyacımız var.

Kitap Okuma Yarışması Düzenliyoruz.

Olcay Köybaşı

olcaykoybasi@hotmail.com

Öğrencilere kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için bir yarışma düzenlemek istiyorum. Kitapları alacak maddi durumu olmayan öğrenciler için bağışlarınızı bekliyorum. Yarışma için belirlediğimiz kitaplar: Osmancık (Tarık Buğra), Ateşten Gömlek (Halide Edib Adıvar), Vatan Yahut Silistre (Namık Kemal) ve Satranç (Stefan Zweig).

Okul Kitaplığımız İçin Bilim Kitapları Arıyoruz.

Fevza Elif Sel

fevzaelif@gmail.com

Öğrencilerin Bilime olan merakı ve ilgisini artırmak için, popüler bilim kitapları arıyoruz. Yardımcı olursanız seviniriz.