KitapAğacı.org

Karanlığa bir ışık da siz yakın.

Kitap Okumayı Sevmeyen Çocuk Kalmasın!

Peri

aysehilalulk33@gmail.com

1, 2, 3 ve 4’üncü sınıflara uygun hikaye kitaplarına ihtiyacımız var.

Bahçedere Köyü İlkokulu...

Azime Gül

gulazime05@gmail.com

İlkokul 2’nci sınıf için hikaye kitaplarına ihtiyacım var.

Lösemili Kardeşlerimize Destek Olun!

Aynur Nehir

doktoraynur34@outlook.com

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında, bir grup öğrenci ekibimizle lösemili kardeşlerimizi ziyaret edeceğiz. Onlara, dolu dolu bir gün yaşatmayı düşünüyoruz. Yapacağımız etkinliklerin yanı sıra hediyeler de götüreceğiz. Siz de kardeşlerimize kitap bağışı yaparak onları sevindirmek istemez misiniz? İkinci el kitapları tercih etmiyoruz.

Okul Kütüphanemiz için Kitap İstiyoruz.

Züleyha Ertem

zuleyhaertem_@hotmail.com

Anafartalar İmam Hatip Ortaokulumuzun yeni açılacak kütüphanesi için; hikaye, roman, dergi, ansiklopedi türü kitaplara ihtiyaç var.

Kitap Desteği...

Miraç Vatansever

mrcvatansever@gmail.com

Merhaba. Ben Gazi Üniversitesi'nde okuyorum. Bir topluluğumuz var. Her yıl ihtiyacı olan bir köy okuluna kütüphane kuruyoruz. Fakat, yeterli kitap bulmakta oldukça zorlanıyoruz. Bu yılki okulumuz, Çubuk İlçesinde bulunan Aşağı Çavundur İlköğretim Okulu. 7-15 yaş arasına uygun kitaplarınız varsa, yardımcı olmanızı isteriz.

Ağrı Diyadin Hüseyin Öner İlkokuluna Kuracağımız Kütüphane için Kitap Bağışı...

Elif Ünlü

elifunlu.21@gmail.com

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri olarak, Mart ayında Ağrı Diyadin Hüseyin Öner İlkokulu'na bir kütüphane kuracağız. Bu yüzden, 6-10 yaş aralığında çocuk kitaplarına ihtiyacımız var. 6-10 yaş aralığındaki çocuklara hitap eden, eğitici, bilgilendirici kitapları, kuracağımız kütüphaneye bağışlamak isterseniz çok mutlu oluruz.

Kütüphanemiz için Kitap Yardımı...

Cemalettin Güneş

cmlttngns@hotmail.com

Ortaokul öğrencileri için; hikaye, roman, dergi, vb. kitaplar lazım... Bu konu için yardımcı olabilirseniz memnun kalırız. Şimdiden teşekkürler.

Siverek Mimar Sinan Ortaokulu Kütüphanesi için Kitap İstiyoruz...

Hasan Çelik

siverek.hasan@hotmail.com

Ortaokul seviyesine uygun kitaplar...

Gölköy Süleymaniye Ortaokulunda Acil Kitap İhtiyacı...

Selim Özen

selim.ozen.29@gmail.com

İlkokul ve ortaokul düzeyinde; hikaye, roman, çalışma ve test kitaplarına ihtiyacımız var.

Bizim için; Bir Kitap, Bir Kütüphane...

Ayşe Uysal

ayseuysal93@hotmail.com

İyi günler. Afyonkarahisar-Çobanlar’da bir ortaokulda psikolojik danışman olarak çalışmaktayım. Okulumuz yeni olduğu için bir kütüphane kurmaya çalışıyoruz. Ortaokul öğrencileri için kitap bağışı yapmak isteyen kişilere şimdiden teşekkürler.

8'inci Sınıflar için TEOG-2 Kaynakları...

Necati Eneş

Necatienes2015@gmail.com

Ben Şanlıurfa'nin Siverek ilçesinin Dilekli Köyünde görevli idareciyim. Merkeze uzak bir köydeyiz. Çok çalışkan, çok başarılı öğrencilerimiz var. Öğrencilerimizin ailelerinin durumları oldukca kötü. Kaynak sıkıntısı çekiyoruz. Bu çocuklar ülkenin geleceği. Yeni eski farketmez. Her türlü kaynak bizim için uygundur. Yapacağınız yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.

Acil Kitap Desteği...

Gülsüm Ünlü

gulsumbiltekin88@hotmail.com

Söğüt Orhangazi İmam Hatip Ortaokulunda öğretmenli yapıyorum. Bu sene okulumuza kütüphanemizi açtık ama kütüphanemiz boş. Çocuklarımıza okuma alışkanlığını kazandırabilmek için onların seviyelerine uygun kitaplara ihtiyacımız var. Desteklerinizi bekliyoruz. Teşekkürler.

Sorgulayıcı Bir Nesil için...

Kenan Özkan

kenan_k.s@hotmail.com

Merhaba. Ben, Gebze Kanuni Sosyal Bilimler Lisesi okul başkanıyım. Okulumuz kütüphanesi çok kötü durumda değil fakat hep aynı kitaplar var. Genç kardeşlerimi bağlayacak kitaplar yok. Yardımlarınız bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

İngilizce Hikaye Kitaplarına İhtiyacım Var.

Melisa Karabıyık

melisakarabiyik@hotmail.com

İlçe ve okul kütüphanemizde tek bir İngilizce kitap yok. Ben, 6’ıncı sınıfa gidiyorum. Bilgisayardan ne kadar okusam da gerçek kitabın yerini tutmuyor. Bu yüzden, İngilizce hikaye kitabı ve dergilere ihtiyacım var. Bana yardımcı olur musunuz lütfen.

Sınıf Kitaplığı için (İlkokul 1, 2, 3 ve 4'üncü Sınıflar) Hikaye Kitabı...

Faysal Sungur

faysalsungur@hotmail.com

Diyarbakır'da Taşımalı Köy Okuluna TEOG Kitap Yardımı...

Büşra Yıldırım

busrayldrm6093@hotmail.com

Diyarbakır’ın Hani İlçesinde bir köy okulunda çalışıyorum. Okulumuz taşımalı eğitim veren bir okul. Öğrencilerimizin velilerinin maddî imkânları yeterli olmadığı için, çocuklarına ders çalışmaları için kitap alamıyorlar. Öğrencilerimiz, diğer bölgelerdeki çocuklarla aynı sınava giriyorlar ve ellerinde çalışabilecekleri yeterli kitap olmadığı için hep bir adım geride kalıyorlar. Bu konuda yardımcı olmak isteyen herkese şimdiden teşekkürler.

Kitap Lütfen!..

Muhammed Mesut Karakaş

mesudi5@gmail.com

5, 6, 7 ve 8’inci sınıf seviyesinde hikaye, roman vb. kitaplar...

Kitap Yardımı...

Murtaza Geylani

eeksisonsuz49@gmail.com

Muş-Karaağaçlı İlkokulunda yapılacak olan kütüphane için, 7-14 yaşlarına uygun her tür kitap yardımı bekliyoruz.

YGS ve LYS Kitapları...

Abdülkerim Kızıl

abdulkerimkizil@gmail.com

Merhaba. Elinizde az çözülmüş veya çözülmemiş YGS-LYS hazırlık kitapları varsa almak istiyorum.

Okul Kütüphanesi için Kitap Bağışı...

Erol Şahin

erolsahin03@gmail.com

Ortaokul seviyesine uygun; hikaye, masal, bilim kurgu, Türk ve Dünya klasiklerine ihtiyacımız var.

Bir Kitap, Bin Umut!

Mekiye Baran

bmekiye184@gmail.com

Birkaç gönlü güzel insan olarak, Diyarbakır-Silvan-Tokluca köy okuluna kütüphane kurmaya niyetlendik. Lakin kütüphanemizde ciddi manada, özellikle Dünya ve Türk Klasiklerinden eksiklerimiz var. Çocuklarımıza, siz değerli kitapseverlerin de katkısı olsun. Hatıranız yıllarca kalsın istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. :)

"Charlie'nin Çikolata Fabrikası" ve "Martı Jonathan Livingston"...

Ahmet Akpınar

ahmetakpinar11@outlook.com

Yunus Emre Ortaokulu öğrencilerine 2’nci dönem Türkçe dersi sınavlarında sorumlu tutulan “Charlie'nin Çikolata Fabrikası” ve “Martı Jonathan Livingston” adlı okuma kitaplarına gereksinim var. Dönüşümlü okutma yöntemiyle çok fazla olan açıklarımızı kapatmak istiyoruz. Çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

Gaziantep Kılıçarslan Ortaokulunda Acil Kitap Yardımına İhtiyacımız Var.

Derya Zişan Taş

derya.tas.1993@hotmail.com

5, 6, 7 ve 8’inci sınıflar için; 100 Temel Eser, roman, hikaye gibi kitaplara ihtiyacımız var.

Baykan-Yukarı Tütenocak'ta Acil Kitap İhtiyacı...

Hatice Koç

haticekoc21@gmail.com

Okulumuzdaki öğrenciler için roman ve hikayelere ihtiyacımız var. Kitaplar, öğrenciler tarafından severek okunuyor. Dönem başından bu yana 5000 sayfaya ulaşan öğrencilerim var. Bu okuma aşkını perçinlemek isteyenlere minnettar kalırız.

Kars Digor Dağpınarı Ortaokulunda Acil Kitap İhtiyacı...

Çimen

Eren-cimen@hotmail.com

TEOG hazırlık, masal ve roman türünde kitaplarınıza talibiz.

Merhaba. Okul Kütüphanemizin Kitaba İhtiyacı Var.

Muhammed Arıkan

muhammed_66800@hotmail.com

5, 6, 7 ve 8’inci sınıf düzeyinde hikaye kitabı ve roman ihtiyacımız var. Yardımlarınızı bekliyoruz.

Köy Okulu için Kitap Bağışı...

Ali Onur Koca

alionurkoca@gmail.com

İlköğretim 4’üncü sınıf seviyesinde kitaba ihtiyacımız var.

Bomboş Sınıf Kitaplıkları... 😒

Güray Sülü

guraysulu_44@hotmail.com

5, 6, 7 ve 8’inci sınıflar için; 100 Temel Eser, roman, hikaye, bilim dergileri ve ufkumuzu açacak her tür kitaba ihtiyacımız var.

Okuma İhtiyacı...

Selçuk Türkmen

selcuk_turkmen@hotmail.com

Merhabalar. Manisa-Alaşehir Fatih Ortaokulunda görev yapmaktayım. Okulumuz öğrencileri kitap okumaya çok hevesliler. Fakat kütüphanemizdeki kitap sayısı az. Okuma alışkanlığını geliştirebilmek için yeni kitaplara (özellikle roman) ihtiyacımız vardır. Yardımlarınızı bekliyoruz.

İngilizce Sınıfı Kuruyoruz.

Sibel Tatlı

sibe_lll54@hotmail.com

Merhaba arkadaşlar... Geçen sene, kitap ihtiyacımı burada dile getirdiğimde, YGS-LYS kitaplarını bir çoğunuz bana ulaştırmıştınız. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Şimdi üniversiteli oldum. Üyesi olduğum iletişim topluluğu olarak, ihtiyacı olan bir köy okulunu İngilizce ile buluşturmak istiyoruz. Çocuk düzeyinde İngilizce hikaye, masal, roman ve boyama kitaplarına ihtiyacımız var. Şimdiden çok teşekkürler.

Burunçayır Köyü Ortaokuluna Hikaye ve Roman Yardımı...

Cihan Doğan

cihan-dogan@windowslive.com

Burunçayır Köyümüzün, kendi imkanlarımızla oluşturduğumuz kitaplığına, yaş grubuna uygun hikaye ve roman yardımlarınızı bekliyorum. Fırsat ve imkan eşitliği sağlayabilmemiz için kitap yardımlarınıza ihtiyacımız var. Şimdiden teşekkürler.

Kitap Ağacı = Hayat Ağacı

Nurdan Kurtgöz

kurtgoz_nurdan@hotmail.com

Yeni atandığım okuluma kitap bağışı istiyorum. Bir edebiyat öğretmeni olarak okulumda bir kütüphanenin bulunmayışı beni çok üzüyor. Bir kitap bir hayattır. Gelin siz de destek olun; hayat kurtaralım.

150 Kitaba Ulaştık. Eksiğimiz Var.

Tugay Helvacı

tugay_helvaci@hotmail.com

Hatay-Reyhanlı Gazi Mürsel Ortaokulunda görev yapmaktayım. Bağışlarınız sayesinde 150 kitaba ulaştık ama kitaplarımızın sayısı yetersiz. Ortaokul seviyesinde her tür kitaba ihtiyacımız var. Teşekkürler.

Birleştirilmiş Sınıflı, 40 Öğrencili Mezra Okuluna Kitap ve Kırtasiye Yardımı Bekliyoruz.

Özgür Ercek

ozgur_ercek@hotmail.com

Ben, Şanlıurfa'nın Siverek İlçesinin Cinhisar Köyünün Ericek Mezrasında görevli sınıf öğretmeniyim. Okulumuz; tek derslikli, 42 öğrencili birleştirilmiş sınıf. Okulumuzun imkanları kısıtlı. İlkokul düzeyinde hikaye kitaplarına ihtiyacımız var. Elinizden gelirse, kırtasiye malzemelerine de ihtiyacımız var. Malum kış ayındayız ve bu yıl kış gerçekten çok sert geçiyor. Okulumuza 42 tane atkı gönderirseniz çok mutlu oluruz. Biliyorsunuz bu çocuklar ülkenin geleceği. Bu zor günlerde yanımızda olursanız çok seviniriz. Yapacağınız yardımlar için şimdiden teşekkür ederim. Allah sizlerden razı olsun.

Minik Yüreğimin Senden Bir Ricası Var!

Hikmet Yurdagül

hikmet.065@hotmail.com

Çok değerli insanlar, bağışta bulunmak isteyen beyefendiler, hanımefendiler: Minik öğrencilerimin aydınlık gelecekleri için sizin yardımlarınıza ihtiyacım var. Onların daha iyi yetişmeleri, vatanına ve milletine hayırlı birer birey olmaları amacıyla, elimizden geldiği kadar çaba gösteriyoruz ve sürekli çalışıyoruz. Çalışmalarımızda sizin de emeğiniz ve yardımlarınız olursa daha da başarılı olacağız. Çocuklarımızın geleceğini birlikte inşa etmiş olacağız. Yapabileceğiniz destekler:
- Hikaye kitapları (1, 2, 3 ve 4’üncü sınıf seviyesine uygun MEB tavsiyeli),
- Kırtasiye Malzemeleri (kalem, silgi, açacak, defter, vb.),
- Okul çantası (İlkokula uygun),
- Test Kitapları.