KitapAğacı.org

Karanlığa bir ışık da siz yakın.

Biz, Kitaplarla Parlayacak Çocuklarız!

Kerem Erenuluğ

erenulugkerem56@gmail.com

Merhaba. Ben, Siirt Kurtalan Anadolu Lisesi temsilcisi Kerem Erenuluğ. Yardımınıza ihtiyacımız var. Biz, kitaplarla parlayacak çocuklar ve milletimize yararı olacak simalarız. Eğer yardımınız dokunabilirse, daha çok deneme ve tarih kitaplarına ihtiyacımız var. Saygılarımla...

Kitaplar Konuşuyor; Geleceğimiz Aydınlanıyor.

Ahmet Akpınar

ahmetakpinar11@outlook.com

Merhaba. Ağrı Millî Eğitim Müdürlüğünün "Kitaplar Konuşuyor; Geleceğimiz Aydınlanıyor.” projesi kapsamında 2016-2017 2’nci yarıyılda okutulmak üzere, Türkçe dersi 3’üncü sınavında sorumlu tutulan “Charlie'nin Çikolata Fabrikası”, “Martı Jonathan Livingston” ve “Gülliver'in Gezileri” kitaplarına ihtiyacımız var. Yardımlarınızı bekliyoruz.
Adres: Yunus Emre Ortaokulu, Patnos/Ağrı.

TEOG için Kaynak Kitaplar...

Elif Yıldız

i.eyildiz@hotmail.com.tr

21 öğrencimiz için, TEOG sınavına hazırlık konu anlatımlı kitaplarına ve soru bankalarına ihtiyacımız bulunuyor. Bu öğrencilerimizin acil ihtiyacıdır. Teşekkür ederim.

Kitap Dostu Köy Güllü'nün Kitap Talebi...

Hayri Ünal

gulluioo64@gmail.com

Biz, öğrencilerimizin evlerinde aileleri birlikte okuyabilecekleri kitaplarla mini kütüphaneler kurmak istiyoruz. Çocuk kitaplarına (masal, hikaye, roman, vb.) ve yetişkinlere yönelik roman vb. kitaplara ihtiyacımız var. Yardımlarınızı bekliyoruz. Saygılarımla.

Okul Kitaplığımız İçin Bilim Kitapları Arıyoruz.

Fevza Elif Sel

fevzaelif@gmail.com

Öğrencilerin Bilime olan merakı ve ilgisini artırmak için, popüler bilim kitapları arıyoruz. Yardımcı olursanız seviniriz.

İlkokul ve Ortaokul Seviyesine Uygun Kitap...

İsmail Temiz

ism_temiz@hotmail.com

İlkokul ve ortaokul seviyesine uygun MEB onaylı klasik eserlere ihtiyacımız var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Okul Öncesi Hikaye Kitapları...

Tuğçe Devrim

ttugcedevrim@hotmail.com.tr

Samsun’un Vezirköprü İlçesinde anasınıfı öğretmeniyim. 4-5 yaş düzeyinde, okul öncesi hikaye kitaplarına ihtiyacımız var. İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.

Okulumuzun Kitap İhtiyacı...

Soner

742090birecik@gmail.com

Şanlıurfa-Birecik-Yukarıhabip İlkokulu, birleştirilmiş sınıflı tek öğretmenli köy okuludur. İlkokul seviyesinde, başta hikaye kitapları olmak üzere kaynak kitaplara ihtiyacımız var. Teşekkür ederim.

Adres: Yukarıhabip Köyü İlkokulu, Birecik/Şanlıurfa.

http://yukarihabipilkokulu.meb.k12.tr/tema/index.php

Bir Kitap, Bir Hayat Kurtarır...

Fadime Yeter

erdi.fadime@gmail.com

Merhaba. Ben, Hakkari İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi psikolojik danışmanıyım. Okulumuz merkeze uzak bir yere konumlandırılmıştır. Pansiyonlu öğrencilerimiz il halk kütüphanesini, okul çıkış saatinin geç olması ve okulun merkeze uzaklığından dolayı kullanamamaktadırlar. Okulumuzda kütüphane kurmayı bu nedenle çok istiyorum. Öğrencilerimi geleceğe daha sağlam hazırlamak ve kendi ayakları üzerinde duran bireyler olarak yetiştirmek istiyorum. Sizlerde bu aşamada bizlere yardımcı olursanız çok sevinirim.

YGS Tarih ve Coğrafya Kitabı...

Şule Kara

sule.krcmn.00@hotmail.com

YGS için Tarih ve Coğrafya kitaplarına ihtiyacım var. Soru bankası olursa sevinirim.

Kitap Yardımı...

Duygu Polat

duygu.sahn@hotmail.com

1’inci sınıflar için hikaye kitaplarına ihtiyacımız var. Çocuklar okumaya yeni geçtikleri için; basit, görseli bol, dikkat çekici kitaplar istiyorum. İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.

Okulumuza, Bir Tane de Olsa Roman İstiyorum.

Ezgi Coşkun

coskunezgi12@gmail.com

Mersin’de, yeni bir okuluz. Kütüphane kurmak istiyoruz. Dünya Klasikleri ya da 100 Temel Eser ihtiyacımız var. Ayrıca, lise düzeyinde okunabilecek romanlar istiyoruz Sizden gelecek bir tane bile kitap, bizim için umuttur.

2'nci Sınıflar için Okuma ve Kaynak Kitap İhtiyacı...

Gizem Tokgöz

gzm_tkgz35@hotmail.com

Van-Muradiye-Alkasnak Köyünde sınıf öğretmeniyim. 2’nci sınıfları okutuyorum. Okuma ve kaynak kitaplarına ihtiyacım var. İlgilenirseniz sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.